تاریخ انتشار : شنبه 10 اردیبهشت 1401 - 11:09
43 بازدید
کد خبر : 197306

دانلود زیرنویس فیلم Baghead 2008 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Baghead 2008 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Baghead 2008 یک فیلم کمدی ترسناک محصول سال ۲۰۰۸ به نویسندگی و کارگردانی جی و مارک دوپلاس است. در این فیلم راس پارتریج، الیز مولر، گرتا گرویگ و استیو زیسیس به ایفای نقش می پردازند. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس در ۲۲ ژانویه ۲۰۰۸ داشت. این

دانلود زیرنویس فیلم Baghead 2008 یک فیلم کمدی ترسناک محصول سال ۲۰۰۸ به نویسندگی و کارگردانی جی و مارک دوپلاس است. در این فیلم راس پارتریج، الیز مولر، گرتا گرویگ و استیو زیسیس به ایفای نقش می پردازند. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس در ۲۲ ژانویه ۲۰۰۸ داشت. این فیلم توسط Sony Pictures Classics در ۱۳ ژوئیه ۲۰۰۸ منتشر شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/baghead-2008/

Baghead (2008) | MUBI

زیرنویس فیلم Baghead 2008 چهار بازیگر – مت (راس پارتریج)، کاترین (الیز مولر)، میشل (گرتا گرویگ) و چاد (استیو زیسیس) – در یک جشنواره هنری شرکت می‌کنند و فیلمی کم‌هزینه به کارگردانی جت (جت گارنر) تماشا می‌کنند. پس از نمایش، جت به آنها توضیح می دهد که با نگفتن بازیگرانش که در یک فیلم حضور دارند تا زمانی که قطعه نهایی آماده شود، بودجه را بسیار کم نگه داشته است. سپس گروه به یک پس از مهمانی می رود. با این حال، مت پس از اینکه نمی‌خواهد ناامید به نظر برسد، از دوست قدیمی‌اش جت می‌خواهد که او را وارد کند، نمی‌تواند وارد باشگاه شود. فیلم خود را بنویسند تا در آن بازی کنند، زیرا آنها از این که فقط به عنوان بازیگر نقش آفرینی کنند خسته شده بودند.

پس از رسیدن به کابین، میشل مست می شود و تصمیم می گیرد به رختخواب برود، در نتیجه چاد به او ضربه می زند، اگرچه او پیشرفت های او را رد می کند و به او می گوید که او مانند یک برادر است. بعداً، میشل با عجله به بیرون از کابین می رود تا استفراغ کند، جایی که با مردی روبرو می شود که کیسه ای بالای سرش دارد. صبح روز بعد، میشل باور می کند که این یک رویا بوده است و تصمیم می گیرد به دیگران بگوید به امید اینکه فیلمی ترسناک بر اساس شخصیت “بغض” بسازد. در شب، گروه جمع می‌شوند تا ایده‌های خود را با هم در میان بگذارند. میشل چندین یادداشت برای مت می نویسد تا قبل از رفتن به رختخواب با او در اتاقش ملاقات کند. در حالی که در اتاق او بود، چهره ای که کیفی روی سرش بسته بود وارد شد. در ابتدا، میشل معتقد است که مت است، اما قبل از اینکه این چهره در نهایت از بین برود، به طور فزاینده ای ناراحت می شود. ناراحت، میشل با مت روبرو می شود، که منکر این می شود که او بوده است، و باعث می شود این جفت فکر کنند که شاید در عوض کاترین سعی دارد میشل را بترساند، زیرا او به ارتباط او با مت حسادت می کند. کاترین نیز اتهامات را رد می کند و با عصبانیت کابین را ترک می کند تا یک سیگار بکشد، در حالی که مت میشل را متقاعد می کند که در کابین بماند.

صبح روز بعد، چاد مت و میشل را از خواب بیدار می کند و می گوید که نمی تواند کاترین را پیدا کند. چاد سپس به سرعت از پیشرفت‌های میشل در مورد مت مطلع می‌شود و ناراحت می‌شود که او نیز کابین را ترک می‌کند، فقط چند دقیقه بعد که فریادهای او شنیده می‌شود. مت و میشل تی شرت پاره شده او را در جنگل پیدا می کنند، اما معتقدند که این یک شوخی است و بنابراین به کابین بازگردند. میشل دوباره به سمت مت پیشروی می کند، اما با احساس بدی نسبت به چاد، مت به طبقه بالا می رود و در آنجا مورد حمله چهره هایی قرار می گیرد که کیسه هایی بالای سر خود بسته بودند، که نشان می دهد چاد و کاترین در حال انتقام گرفتن از عشق بین مت و میشل هستند. بعداً، با فرا رسیدن شب، قبل از اینکه مت و چاد یک چهره را از پنجره ببینند، گروه دور هم جمع می شوند. این گروه بیرون را بررسی می‌کند و متوجه می‌شود که خودروی آنها قبل از اینکه ظاهراً با رقم واقعی “باغ” روبرو شوند، از کار افتاده است. مت و چاد سعی می کنند به او حمله کنند، اما با دیدن چاقوی او، اعضای گروه به داخل کابین فرار می کنند و تا صبح خود را سنگر می زنند.

Baghead (2008) — The Movie Database (TMDB)

زیرنویس Baghead 2008 روز بعد، گروه تصمیم می گیرد ۱۱ مایل (۱۸ کیلومتر) را تا نزدیکترین آزادراه طی کند. پس از ساعت‌ها پیاده‌روی، گروه در جنگل گم می‌شوند قبل از اینکه به یک ماشین متروکه برخورد کنند. در حالی که چاد می خواهد پنجره ای را بشکند تا وارد شود، “بگ هد” ظاهر می شود و گروه را در جنگل تعقیب می کند. مت دستگیر می شود و در مقابل دیگران با چاقو کشته می شود. کاترین و میشل به بزرگراه می‌رسند و سعی می‌کنند یک ماشین را پایین بیاورند، اما ماشین از کنار آنها به رانندگی ادامه می‌دهد. چاد از جنگل بیرون می‌آید و بعداً با ماشین برخورد می‌کند تا دختران را از دست بدهد. کاترین و میشل به چاد بیهوش کمک می‌کنند تا قبل از اینکه مت بدون آسیب از جنگل خارج شود و مشخص شود که “baghead” جت است، وارد کامیون شود.

مدتی بعد در بیمارستان، چاد با ناراحتی از مرگ مت از خواب بیدار می شود. کاترین و میشل به او توضیح می‌دهند که مت و جت همه چیز را تنظیم کرده‌اند و مخفیانه از آنها فیلم می‌گرفته‌اند تا فیلمی بسازند. چاد خواستار دیدن مت می شود و از او می خواهد که فیلم را ببیند. پس از تماشا، چاد به مت می گوید که باید آن را ویرایش کنند و به جشنواره فیلم ببرند، زیرا او معتقد است که موفقیت آمیز خواهد بود.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس در ۲۲ ژانویه ۲۰۰۸ داشت. مدت کوتاهی پس از آن که اعلام شد Sony Pictures Classics حقوق پخش فیلم را به دست آورده بود. این فیلم در ۹ مارس ۲۰۰۸ در SXSW به نمایش درآمد. و جشنواره فیلم ترایبکا در ۲۶ آوریل ۲۰۰۸ این فیلم در ۱۳ جولای ۲۰۰۸ به صورت محدود در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم اولین نمایش خود را در آمریکای لاتین در جشنواره فیلم مار دل پلاتا در ۶ نوامبر ۲۰۰۸ داشت. و اولین نمایش اروپایی در جشنواره فیلم هامبورگ در سپتامبر ۲۰۰۹.

Baghead (2008) - IMDb

این فیلم بیشتر نقدهای مثبتی را از دوان بیرج (هالیوود ریپورتر)، بیل وبر (مجله اسلنت)، پیتر دبروژ (ورایتی) و تای بور (The Boston Globe) دریافت کرد. این فیلم همچنین دو فیلم «See It» را از مایکل فیلیپس و ریچارد روپر در طول فیلم «At the Movies» دریافت کرد. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۹۹ نقد با میانگین امتیاز ۶.۶/۱۰، دارای ۷۹ درصد محبوبیت است. اجماع سایت چنین می‌گوید: «باگد در تقابل بازیگران با قاتلان در یک مبارزه خودآگاه برای ستاره شدن، مرزهای ترسناک و کمدی را با موفقیت پشت سر می‌گذارد». ، نشان دهنده “بررسی های عمومی مطلوب”.

تاد گیلکریست از IGN، هنگام حضور در جشنواره فیلم لس آنجلس در سال ۲۰۰۸، نوشت: “مامبلکور اولین فیلم ترسناک خود را با این اثر مستقل می سازد”.

دانا استیونز از مجله اسلیت این فیلم را با آثار اولیه جان سایلس و اریک رومر مقایسه کرد.

رابرت ویلونسکی، از صدای دهکده، گفت که «[فیلم] در نیمه اولش بهتر است، زمانی که در مدار جشنواره فیلم که در آن بگهد [از زمان اولین نمایشش در ساندنس در ژانویه] پاهایش را دراز می‌کند، به آرامی سرگرم می‌شود».

انتشار دی وی دی این فیلم توسط کریستوفر مونفت از IGN امتیاز ۸ از ۱۰ را دریافت کرد که فیلم را “یک صحنه ترسناک/کمدی درجه یک” و “یک صحنه ضروری ترسناک، جذاب، خنده دار، ترسناک” نامید. تلنگر مستقل».

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.