تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 خرداد 1401 - 11:07
52 بازدید
کد خبر : 198266

دانلود زیرنویس فیلم Deep in the Forest 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Deep in the Forest 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Deep in the Forest 2021 اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ دوره های پرتلاطمی در ایالات متحده بود. جنگ ویتنام ادامه داشت و دولت همچنان پسران جوان را به ارتش فرا می خواند. جنبش ضد فرهنگ برای برقراری حقوق مدنی، پایان دادن به خشونت دولتی، آزادی بیان جنسی و اعتراض به

دانلود زیرنویس فیلم Deep in the Forest 2021 اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ دوره های پرتلاطمی در ایالات متحده بود. جنگ ویتنام ادامه داشت و دولت همچنان پسران جوان را به ارتش فرا می خواند. جنبش ضد فرهنگ برای برقراری حقوق مدنی، پایان دادن به خشونت دولتی، آزادی بیان جنسی و اعتراض به جنگی که مردان جوان را به قتل رساند، تشدید شد. پیتر واتکینز با بیان میزان بی‌تفاوتی دولت، مستند خود را به نام پارک مجازات ارائه کرد. آن فیلم همچنان به عنوان یک بیانیه سیاسی خشن باقی می ماند. این دیدگاه نشان می‌دهد که چگونه تبلیغات واقعیت را پوشش می‌دهد، مردم را به دلیلی که به طور فعال به آنها آسیب می‌رساند را ناامید می‌کند و افراد به حاشیه رانده شده را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد. پارک مجازات با تمرکز و استعاره وقایع مختلف، واقعیتی جایگزین را ارائه می دهد. با این حال، جهش های ایمان به خوبی به دست آمده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Deep in the Forest 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Deep in the Forest 2021 اثر Jeremy Dylan Lanni بلافاصله مرا به یاد پارک مجازات با فرض آن انداخت. فوریت سیاسی بدون هیچ انتظاری ایجاد می‌شود و وابستگی‌ها برای شخصیت‌هایی که در پرده زندگی می‌کنند مشخص شده است. با این حال، هیچ تجمعی قبل از شروع قوس مرکزی وجود ندارد. این امر مخاطب را تضمین می کند که به اطلاعاتی که در حال پخش است اعتقاد داشته باشد. تقریباً هر چیزی که روایت بر اساس آن بنا شده است، بیش از آنکه تجسم شود، آوازی است.

Deep in the Forest اغلب به نظر می‌رسد که پورن سیاسی تجربی است که پس از یک سری دیالوگ‌ها که فضایی را برای کنش ایجاد می‌کند که منطق را به سخره می‌گیرد و توالی منسجم را نقض می‌کند، به اعمال بقا و نه رابطه جنسی نفوذ می‌کند. این منشأ یک مشکل عجیب می‌شود: تعلیق غیرمرتبط ناباوری. در چند لحظه آسیب‌پذیر، شما موفق می‌شوید به موقعیت ایجاد شده ایمان بیاورید، اما در تمام لحظات دیگر آن را بسیار بد می‌بینید. و در تمام این لحظات، جاذبه از بین می رود. وقتی گرانش از بین می‌رود، سکانس‌ها شبیه شبیه‌سازی‌هایی می‌شوند که برای پیشبرد فیلم در طول مسیر ایجاد شده‌اند. ما می دانیم چه اتفاقی در حال رخ دادن است، اما کاملاً تأثیر اتفاقات را روی شخصیت ها احساس نمی کنیم. بازی توسط بازیگران نیز کمکی نمی کند. همه اعضای گروه فیلمنامه را برای صفحه نمایش اجرا می کنند. در حالی که هیچ بخشی از آن نشان دهنده بی کفایتی نیست، ماهیت اجرایی دیالوگ ها و قرارگیری قابل پیش بینی آن، فیلمنامه را خنده دار می کند. لحن طنزی که فیلم ناخواسته به دلیل نحوه نگارش فیلمنامه به دست می آورد، به متانت نیت آن لطمه می زند.

Deep in the Forest را می‌توان یک درام بقای مجلسی در نظر گرفت که یادآور فیلم‌های Birdbox و It Comes at Night در بخش‌هایی است. شبیه به عناوین دیگری که در پی رویدادهای آخرالزمانی مرموز که در صفحه نمایش داده نمی شوند یا نمایش داده نمی شوند، Deep in the Forest ناآرامی های سیاسی را برای تقلید از یک آخرالزمان مدنی شکل می دهد. اکنون، به نظر می رسد که گرایش سیاسی فیلم به سمت چپ است، در مقابل یک راست محافظه کار که به طور فزاینده ای فاشیست می شود. مجموعه شخصیت‌ها فقط متشکل از دموکرات‌ها هستند، اما از پیشینه‌های قومی و حرفه‌ای متفاوت. اما همانطور که روایت در محدوده یک تریلر سختگیرانه بقا می گذرد، شروع به گیج شدن می کند. این زمانی است که شما شروع به زیر سوال بردن انتخاب روایی می کنید که این فیلم را به یک تریلر بقای اتاقی تبدیل کنید تا فیلمی که در آن گروهی به طور فعال با تهدید درگیر می شوند، مانند آنچه در Cloverfield یا Punishment Park.

زیرنویس فیلم Deep in the Forest 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Deep in the Forest 2021 آیا می توان حیله گرانه استدلال کرد که این گروه ممکن است در سمت صلح طلبی طیف ایدئولوژیک قرار بگیرد، اما اگر آسیب پذیر و گرسنه شود، دقیقاً همان طور عمل می کند که دولت انجام می دهد؟ همچنین به ابزارهای قدرت برای ایجاد برتری دست خواهد زد. به رغم ویژگی های نژادی و قومی مردم، این امر به کرامت انسانی نیز تجاوز خواهد کرد. همچنین زمانی که همه چیز به بقای بهترین ها برسد، تسلیم سمیت می شود. من در تلاش برای ترسیم مماس های وحشی نیستم. چند دیالوگ کاراکترهایی که تفاوت بین آنها و ما را زیر سوال می برد، به نوعی تردید من را در مورد دستور کار فیلم تایید می کند. حتی اگر مقاصد رادیکال بودند، انتخاب‌های روایی آن را میانه‌روی می‌کند، زیرا دولت فقط در گفتگوها تهدید باقی می‌ماند. هرگز روی صفحه ترجمه نمی شود. با این حال، این ممکن است صرفاً نتیجه محدودیت های بودجه باشد.

زیرنویس Deep in the Forest 2021 - بلو سابتایتل مدت زمان فیلم کوتاه است. فیلم به گونه‌ای تدوین شده است که از رویدادی به رویداد دیگر می‌رود و عجولانه نتیجه‌گیری می‌کند. چند لحظه جدی وجود دارد که اجازه نمی دهد فیلم به یک تجربه شکست خورده تبدیل شود. بزرگترین شایستگی همیشه جاه طلبی خواهد بود، حتی اگر به خوبی ترجمه نشود. بنابراین، جرمی دیلن لانی همچنان یک فیلمساز آینده دار باقی خواهد ماند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.