تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 خرداد 1401 - 10:25
43 بازدید
کد خبر : 198254

دانلود زیرنویس مستند Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020

دانلود زیرنویس مستند Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020

دانلود زیرنویس مستند Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020 یک مستند PBS است که سیر تکامل نژادپرستی سیستماتیک در ایالات متحده را با نگاهی به رابطه بین آمریکایی های آفریقایی تبار و سفر در ۲۰۰ سال گذشته نشان می دهد. این مستند یک سند تاریخی قوی است، به ویژه برای کسانی

دانلود زیرنویس مستند Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020 یک مستند PBS است که سیر تکامل نژادپرستی سیستماتیک در ایالات متحده را با نگاهی به رابطه بین آمریکایی های آفریقایی تبار و سفر در ۲۰۰ سال گذشته نشان می دهد. این مستند یک سند تاریخی قوی است، به ویژه برای کسانی که اخیراً به دلیل موج اعتراضات اخیر علیه خشونت پلیس آگاهی بیشتری نسبت به نژادپرستی سیستماتیک پیدا کرده اند. این ارتباط بین خشونت انجام شده علیه بردگان، جنایات نفرت نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار در طول جداسازی، و ظلم و قتل سیاهپوستان توسط پلیس، با استفاده از عکس ها و ویدئوهای آرشیوی گرافیکی برای نشان دادن وسعت سوء استفاده را نشان می دهد. این مستند به عنوان یک مقدمه استثنایی برای چگونگی نگاه تاریخ آمریکا از دیدگاه سیاه پوستان عمل می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020 رابطه پیچیده آمریکایی های آفریقایی تبار با خودرو و چگونگی پیدایش آن را بررسی می کند. این مستند به بررسی ارتباط پیچیده بین آزادی مالکیت و رانندگی اتومبیل به آمریکایی های آفریقایی تبار و روش هایی که اتومبیل و مسافرت برای سرکوب آمریکایی های آفریقایی تبار و تخریب جوامع سیاه پوست در طول تاریخ استفاده شده است می پردازد.

زیرنویس مستند Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020 درک این نکته مهم است که نژادپرستی در آمریکا مجموعه‌ای از رویدادهای مجزا نیست، بلکه تداومی از سرکوب است که اغلب توسط دولت تقویت می‌شود. Driving With Black مقدمه ای باورنکردنی برای این ایده پیچیده است که در اکثر نسخه های تاریخ آمریکا وجود ندارد. استفاده از سفر به عنوان دریچه ای به نحوه عملکرد سیستماتیک نژادپرستی بسیار مؤثر است زیرا وعده آزادی را در کنار واقعیت ظلم قرار می دهد.

زیرنویس Driving While Black: Race, Space and Mobility in America 2020 - بلو سابتایتل

حجم وسیعی از مطالب را در یک جدول زمانی ساده برای پیگیری آسان می کند که دقیقاً منجر به خشونت پلیس و رفتار نادرست می شود که در نهایت آمریکا در سال ۲۰۲۰ به آن توجه می کند. فرهنگ، جامعه و کارآفرینی سیاه‌پوستان را برجسته می‌کند که با وجود جیم کرو در طول جداسازی شکوفا شد. این نه تنها حکایت ظلم و ستم بلکه از مقاومت نیز است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.