تاریخ انتشار : یکشنبه 19 تیر 1401 - 15:18
34 بازدید
کد خبر : 199446

دانلود زیرنویس فیلم Kazn 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kazn 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kazn 2021 بین سالهای ۱۹۷۸ و ۱۹۹۰، آندری رومانوویچ چیکاتیلو حداقل پنجاه و دو زن و کودک را در روسیه، اوکراین و ازبکستان به قتل رساند. او بیش از یک دهه از پلیس فرار کرد، حتی اگر سه ماه به دلیل دزدی در زندان بود. صفحه ویکی‌پدیای او طولانی و جامع است

دانلود زیرنویس فیلم Kazn 2021 بین سالهای ۱۹۷۸ و ۱۹۹۰، آندری رومانوویچ چیکاتیلو حداقل پنجاه و دو زن و کودک را در روسیه، اوکراین و ازبکستان به قتل رساند. او بیش از یک دهه از پلیس فرار کرد، حتی اگر سه ماه به دلیل دزدی در زندان بود. صفحه ویکی‌پدیای او طولانی و جامع است و نشان می‌دهد که او چقدر گریزان بوده و تحقیقات پلیس چقدر بی‌اثر بوده است. جنایات او پایه و اساس تعدادی از اقتباس های غیر روسی از جمله کودک ۴۴ در سال ۲۰۱۵ با بازی تام هاردی بود. بنابراین، اعدام جذاب است زیرا یک فیلم روسی واقعی در مورد این قاتل روسی است… اما مانند سایر اقتباس‌ها، تبدیل داستان به یک تعقیب جنایی سرگرم‌کننده (؟) و حماسی دهه‌ای می‌طلبد. با دور شدن از داستان واقعی، درک خود را از روایت از دست می دهد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Kazn 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Kazn 2021 در سال ۱۹۸۸، با مردی که جسد ناخودآگاه زنی را به داخل جنگل می برد آغاز می شود. او خاک را بیرون می‌کشد، آن را در دهانش فرو می‌کند و سپس به پشت او خنجر می‌زند تا خزیدن او را تماشا کند. او موفق می شود از جای خود بلند شود، با وحشت به مرد نگاه می کند و سپس می دود. با کمی شکوفا شدن ویرایش، آسمان شب به سرعت به روشنایی روز تبدیل می شود و زمانی که زن دیگری در همان جنگل می دود، زمان به سال ۱۹۹۱ تغییر می کند. خوشبختانه برای او، او موفق به فرار می شود و هنگامی که یک چهره سایه دار از جنگل تماشا می کند، یک وسیله نقلیه را پایین می کشد. این افتتاحیه تیره و تار صحنه را برای نمایشنامه اخلاقی ملودراماتیکی که بعد از آن از طریق یک جدول زمانی در حال تغییر در طول یک دهه و با فصل های بینابینی با نام هایی مانند “رئیس” و “انکار” روایت می شود، آماده می کند.

در قلب داستان، عیسی داویدوف (نیکو توادزه) قرار دارد که در سال ۱۹۹۱، در آستانه جشن ترفیع خود به سرهنگ است که یک تماس تلفنی جشن را قطع می کند. در یک اتاق، دوستان و خانواده اش با نان تست به او سلام می کنند، در حالی که در آشپزخانه، عیسی عصبانیت می کند و بشقاب ها و شیشه ها را از بین می برد. معلوم شد که این زن یکی دیگر از قربانیان قاتل زنجیره ای به نام قصاب است… اما او تنها کسی است که فرار کرده است. این مشکل ساز است زیرا عیسی قبلاً یک نفر را به دلیل کشتارهای یک دهه اخیر دستگیر کرده است و آن شخص در زندان است. یکی از پلیس های او سؤال مناسبی را می پرسد: آیا آنها فرد اشتباهی را به زندان انداخته اند؟

خوشبختانه، بازمانده خود را در کلبه قاتل در جنگل پیدا کرد و چهره او را دید. بنابراین پلیس به خانه می آید، او را دستگیر می کند و بازجویی بی رحمانه خود را آغاز می کند. اعدام به دنبال این بازجویی در سال ۱۹۹۱ انجام می شود، اما همچنین برای مستندسازی پرونده به گذشته برمی گردد، از سال ۱۹۸۱، زمانی که عیسی مأمور شد که وارد شود و پرونده دست و پا زدن را به دست بگیرد. این روایت، نکات مختلفی را در شکار یک دهه ای با بازجویی در سال ۱۹۹۱ در هم می آمیزد تا داستانی پیچیده را روایت کند که قاتل و پلیس را از دریچه ای سنگین بررسی می کند.

زیرنویس فیلم Kazn 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Kazn 2021 کارگردان لادو کواتانیا با فیلمنامه ای که توسط اولگا گورودتکایا و خودش نوشته شده است، نگاهی جذاب به دوره ای خاص از تاریخ روسیه دارد. از ابتدا، واضح است که Kvataniya و Gorodetkaya نقاط مرجع بسیار خاصی داشتند. فیلمبرداری و سوژه‌ی خفن شبیه فیلم‌های قاتل زنجیره‌ای به نظر می‌رسد که دیوید فینچر به بررسی آن می‌پردازد. در همین حال، تریلرهای پرپیچ و خم کره ای، به ویژه خاطرات یک قتل، اثر بونگ جون هو نیز در سراسر جهان پخش می شوند. متأسفانه، برای کسانی که به دنبال بررسی سطح زودیاک از یک قاتل سریالی پرکار هستند، The Execution راضی نخواهد کرد. مطمئناً، اسامی مانند عیسی، کارآگاه، و ورا، یکی از قربانیان، در هم آمیخته است. اما فیلمنامه علاقه ای به کاوش در دنیای واقعی ندارد و در عوض روایتی در مورد انتقام می آفریند که با رسیدن به نقطه میانی فیلم ۱۳۰ دقیقه ای، بیش از پیش تحت تاثیر قرار می گیرد.

این کار کمکی نمی کند، جدای از زودیاک و خاطرات یک قتل، The Execution به طور آزادانه از مجموعه ای از داستان های پلیسی و قاتلان زنجیره ای در طول سی سال یا بیشتر گذشته وام گرفته است. در یکی از روایت ها به کنار، The Execution قاتل دیگری را معرفی می کند که عیسی قبل از این مورد خاص به دست عدالت سپرده شد. نمای نزدیک روی دست زخمی او باعث فلاش بک می شود که در آن عیسی یک شیشه اسید را روی صورت قاتل کوبید و او را معلول کرد و ایسا را ​​زخمی کرد. در طول تحقیقات برای یافتن قصاب، عیسی مرد مخدوش شده در زندان را ملاقات می کند تا هانیبال لکتر او را در طرح داستان ببیند. تقریباً می‌توانید صدای “کمک” را بشنوید که مرد آب دهان او را به پیشنهاد می‌برد و به طور مختصر (اما به طرز وحشتناکی) خود را وارد بازجویی می‌کند. در داستانی که به نظر زمینی و زمینی است، این نوع عنصر خارق العاده مرا از راز بیرون کشید. در همین حال، در دهه‌ای اتفاق می‌افتد که روسیه حتی وجود یک قاتل زنجیره‌ای را انکار می‌کرد، این فیلم همچنین از فیلم شکارچی ذهن فینچر وام گرفته شده است، زیرا ایده‌ی نمایه‌سازی را در مراحل ابتدایی خود بررسی می‌کند.

در طول پرده دوم، روایت احساس می‌کند که دارد چرخ‌هایش را می‌چرخاند و شخصیت‌های مختلف و داستان‌هایشان را نشان می‌دهد. این اولین و مهم‌تر از همه داستان ایسا است، اما شخصیت‌های اطراف تا حدی به روایت می‌افزایند، حتی اگر در مواقعی احساس می‌کنند که به طرح کمک می‌کنند. به طور خاص، ایوان (اوگنی تکاچوک)، شریک عیسی، تا حدودی به عیسی کمک می‌کند، که در پایان دادن به تحقیقات بیشتر و بیشتر از حل کردن آن به بن‌بست می‌رسد. آرمان‌گرایی/بدبینی این دو با بازجویی‌های بی‌رحمانه و عملکرد ضعیف پلیس که شخصیت‌های آن‌ها را متضاد می‌کند، بیشتر درگیری‌های دراماتیک را فراهم می‌کند. هر موضوع کارآگاه/قاتل سریالی که احتمالاً فکرش را بکنید حداقل تا حدودی در فیلمنامه بررسی شده است. اما در ۲۰ تا ۳۰ دقیقه آخر، The Execution هر چیزی را که دیده‌ایم را به یک تسکین کامل جدید می‌اندازد که تقریباً به خارق‌العاده بودن نزدیک است. یک افشای خاص باعث شد که من لبخند بزنم و کنجکاو شوم، اما پس از آن داستان پیچیده ده یا پانزده دقیقه دیگر را صرف کرد تا مخاطب را در مورد اهمیت آن و نحوه بازگشایی آن متوجه شود. در اینجا، فیلمنامه آنقدر که فکر می کند هوشمندانه نیست.

زیرنویس Kazn 2021 - بلو سابتایتل

توسعه یافته ترین جنبه اعدام این است که چگونه سعی می کند مردانگی سمی ریشه دار این دوران را با تضاد جنسیت، خشونت و مردانگی در قاتل و کارآگاه نشان دهد. با توجه به تاریخچه داستانی این زیرژانر، نباید تعجب آور باشد که بگوییم Detective Issa فرد خوبی نیست. در یک نقطه، او به همسرش تعرض می کند و سعی می کند خود را به زور به او تحمیل کند تا از تصور خودش از جنسیت سرکوب شده و مردانگی. اما بعد برمی گردد و با زنی رابطه برقرار می کند که به دنیا قول داده است. دنیس فرستوف، فیلمبردار، مونتاژی جذاب از عیسی و معشوقه‌اش ورا (یولیا اسنیگیر) را با بازجویی فیلمبرداری می‌کند، بین جنسیت، سلطه، تسلیم و خشونت که هم داستان و هم شخصیت عیسی را آگاه می‌کند. این ایده مردانگی و زنانگی دائماً در تضاد است، با تاریخچه قاتل تحقیر به دلیل ظاهری زنانه تر و نمایش مستانه ایسا از فانتزی های قدرت مردانه.

فقط این است که وقتی پیچش ها شروع به گرم و سنگین شدن می کنند، روایت نویسنده تر، کمتر در واقعیت و دور از ذهن تر می شود. فیلمبرداری و صحنه‌سازی فوق‌العاده‌ای است و Kvataniya چشم بصری خوبی دارد. فیلمنامه فقط در اولین تله فیلم بت ساختن نمادهای فرهنگی و متون ژانر کلاسیک بدون اضافه کردن چرخش کافی به متن می افتد. The Execution که در نقاطی هیجان‌انگیز است، و در برخی دیگر به طرز بی‌تحرکی بی‌حرکت است، چیز جدیدی برای زیرژانر داستانی به ارمغان نمی‌آورد و در برخی مواقع، بیش از هر چیز دیگری تحت تأثیر حیله‌های روایی خودش قرار می‌گیرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.