تاریخ انتشار : شنبه 11 تیر 1401 - 18:25
48 بازدید
کد خبر : 199160

دانلود زیرنویس انیمیشن Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022

دانلود زیرنویس انیمیشن Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022

دانلود زیرنویس انیمیشن Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022 اقتباسی از کتاب تصویری پرفروش‌ترین مو ویلمز نویسنده سابق خیابان Sesame است که شماره‌های موسیقی به آن اضافه شده است. Mole Rat که عمدتاً متحرک است، جدا از چند لحظه لایو اکشن، دارای استعدادهای صداپیشگی جردن فیشر، کیت میکوچی، ایوت نیکول براون، ران

دانلود زیرنویس انیمیشن Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022 اقتباسی از کتاب تصویری پرفروش‌ترین مو ویلمز نویسنده سابق خیابان Sesame است که شماره‌های موسیقی به آن اضافه شده است. Mole Rat که عمدتاً متحرک است، جدا از چند لحظه لایو اکشن، دارای استعدادهای صداپیشگی جردن فیشر، کیت میکوچی، ایوت نیکول براون، ران فونچ، توماس لنون و – وای! – کارول کین.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022 یک آکورد قدرت بر روی یک گیتار الکتریک زده می‌شود، و از ورودی سطح برجسته لانه کلونی خال برهنه به زمین می‌رویم، جایی که شبکه اتاق‌ها و تونل‌ها همگی به یک عرصه بزرگ پر از صحنه می‌ریزند. زمان آهنگ صبحگاهی مستعمره فرا رسیده است و Mole-ing Stones در حال کوک کردن هستند.

«می‌توانی آن را حفر کنی؟» جمعی از موش‌های خال برهنه برای استونز که ترانه‌ای درباره حقایق موش‌های خال می‌خوانند دیوانه می‌شوند. آنها کمی خال هستند، آنها کمی موش هستند. و آنها همیشه، همیشه برهنه هستند. این فقط یک واقعیت است. این یک اصل وحدت بخش است. اما در صحنه یک مشکل وجود دارد. خواننده اصلی گرانده (ایوت نیکول براون) اینجاست و گیتاریست‌ها ونتی (کوین مایکل ریچاردسون) و تال (کیت میکوچی) هم هستند. اما Wilbur J. Mole Rat (جردن فیشر) کجاست؟ هیچ کس نمی داند، اما آنها تصمیم می گیرند قبل از اجرای بعدی گروه او را پیدا کنند. این همان چیزی است که گراند ماه (کارول کین)، حفار لانه و مادرسالار اصلی مستعمره، انتظار دارد.

مسئله این است که ویلبر گم نشده است. او فقط کمی برای خودش وقت می گذارد و به معنای همه چیز فکر می کند. مطمئناً، کلنی موش های مول از همبستگی در مورد موضع آنها در مورد برهنگی منفجر می شود. و بله، هیچ موش صحرایی هرگز نیازی به لوازم جانبی با نخ پیدا نکرده است. اما اگر این کار را می کردند چه؟ ویلبر تعجب می کند، “آیا لباس می تواند خال را ایجاد کند؟” و در پاسخ به آهنگ او، یک کلاه لبه‌دار از شکافی که در سقف اتاق ویلبر ایجاد شده است به پایین شناور می‌شود. او آن را امتحان می کند. خیلی خوب به نظر می رسد. و بنابراین ویلبر از لباس هایی که از آسمان می پاشند، لباسی می سازد.

زیرنویس انیمیشن Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022 در حالی که ویلبر با لباس‌های شیک و شیک جدید خود – شلوار چهارخانه سبز و یک پیراهن لباس سفید شفاف، که با کراوات قرمزش با خال‌های پولکا سفید و آن کلاه پای خوک بنفش نازک، کامل با یک پر، تزئین شده است – هم گروه‌هایش در Mole-ing Stones. یک رسوایی در افق ببینید. “غیرممکن است!” آنها در مورد تصمیم طنز او می خوانند. «غیر محتمل است! غیر قابل اجراست غیر قابل تصور! دست نیافتنی غیر قابل توصیه باور نکردنی!” ویلبر نمی بیند که این همه هیاهو برای چیست. او حتی به باز کردن یک مغازه مزرعه فروشی در منطقه تجاری مرکزی مستعمره فکر می کند. و در یک سکانس رویایی، ویلبر متحرک ترانه‌ای به سبک برادوی درباره «کلاه و بیشتر» می‌خواند، همراه با رقصندگان لایو اکشن با کلاه‌های بالا، کفش‌های ضربه‌ای، و دست‌های جاز.

واضح است که Grand-Mah تنها خال در این کلنی است که می تواند ویلبر را صاف کند. لباس ها؟ روی خال؟ بیا مرد اما وقتی گرانده، تال و ونتی دوستشان را پیش رهبر بزرگ و مرموز می برند، او دقیقاً همان چیزی نیست که آنها انتظار داشتند، و همچنین واقعیت لباس پوشیدن ویلبر را آن طور که انتظار داشتند، نمی بیند.

چه نمایش هایی را به شما یادآوری خواهد کرد؟ HBO Max همچنین دارای یک فصل کامل از Mo Willems، خالق موش‌های مول برهنه استوری‌تایم است! – ویلبر برای اولین بار در قسمت ۱۲ لباس می پوشد – و ویلمز همچنین پشت سریال The Off-Beats در Nickelodeon و Sheep in the Big City در Cartoon Network بود.

موش مول برهنه هرگز با جناس برهنه ای که دوست ندارد روبرو نمی شود، و با استعداد قابل توجه بازیگری صدا در دست، بیت ها اغلب بیشتر از اعداد موسیقی می خوانند، که از تصنیف های استاندارد با استعداد برادوی تا هارد راک روانگردان گرند گراند را شامل می شود. ادای احترام ماه که شامل موش های خال برهنه است که با کلاه گیس های دیوید بووی و عینک آفتابی ستاره ای شکل بوتسی کالینز تزئین شده اند. شوخی DNN – “شبکه قطعا برهنه” – دنبال کردن همه اخبار داغ در کلنی در مورد افتادن لباس ها از شکاف در آسمان و جسور بودن یک خال برای پوشیدن آن ها نیز جالب است، به ویژه در مورد به غیر از “خال آب و هوا” Les Pants (رون فونچ). این حفره موش مول برهنه دقیقاً چگونه دارای اتصالات ماهواره ای و تلویزیون های صفحه تخت است، نه اینکه به یک خط پشتی تقویت شده برای عملکرد مولینگ استونز اشاره کنیم؟ خواهش میکنم از این جور سوالات نپرسید کبوتری که در حال رانندگی یک کامیون حامل پر از لباس های عروسکی بود، بار را از سوراخی در تپه خال رها کرد، و همین طور است. DNN آن را گزارش کرد؛ باید درست باشد

زیرنویس Naked Mole Rat Gets Dressed: The Rock Special 2022 - بلو سابتایتل

بدیهی است که هیچ چیز، به جز حدود یک میلیون گاف در مورد برهنه بودن خال ها. هنگامی که برای اولین بار شایعه افتادن لباس از آسمان به گوش می رسد، گزارشگر خبری کلنی در ابتدا آن را “برهنه های جعلی” اعلام می کند.

شات فراق: پشت روی سطح، جایی که تابلوی خیابانی روی آن نوشته شده است: «احتیاط، حفره‌های توطئه»، یک پلیس زنده در حال بازجویی از یک کبوتر کارتونی است. “بگذارید این مسئله را روشن کنم. برای سرگرمی در حال رانندگی با یک کامیون تحویل پر از لباس عروسک بودید که ناگهان جوجه اردک را با یک هات داگ در حال عبور از جاده دیدید. بنابراین برای جلوگیری از آن منحرف شدی، که باعث شد به این گودال خاص برخورد کنی و کل لباس‌های کوچک و کوچک را در آن سوراخ ریختی؟»

Sleeper Star: رقص تاکیدی Venti و Tall برای جشن گرفتن اینکه چگونه گروهشان “درست مانند این تونل – ما از سنگ ساخته شده ایم!” برای هر بچه‌ای که بخواهد جعل سری غرغرها و سیلی‌های دم همگام آن را جعل کند، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

ویلبر به هم گروهش می گوید: «گرند ماه عالی به نظر می رسد». گراند ماه شاهانه به نظر می رسد. Grand-Mah بسیار زیبا به نظر می رسد! اما او با یک پیراهن غیر رسمی و چند شلوار تابستانی حتی بهتر به نظر می رسید. پس از یک سن خاص، شلوارها صاف تر می شوند.»

تماس ما: آن را پخش کنید، به خصوص اگر بچه ها با کتاب های مصور مو ویلمز آشنا باشند. موش مول برهنه لباس می پوشد: تجربه راک زیرزمینی خنده و موسیقی را به پیام اصلی خود یعنی پذیرش هر یک از ما همانگونه که می خواهیم باشیم قرار می دهد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.