تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 خرداد 1401 - 18:18
40 بازدید
کد خبر : 198319

دانلود زیرنویس فیلم Sarkaru Vaari Paata 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sarkaru Vaari Paata 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sarkaru Vaari Paata 2022 یک فیلم اکشن درام به زبان تلوگو هندی محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی Parasuram. این فیلم که توسط Mythri Movie Makers، ۱۴ Reels Plus و G. Mahesh Babu Entertainment تهیه شده است، ماهش بابو و کیرتی سورش در نقش‌های اصلی و ساموتیراکانی، ونلا کیشور، نادیا و

دانلود زیرنویس فیلم Sarkaru Vaari Paata 2022 یک فیلم اکشن درام به زبان تلوگو هندی محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی Parasuram. این فیلم که توسط Mythri Movie Makers، ۱۴ Reels Plus و G. Mahesh Babu Entertainment تهیه شده است، ماهش بابو و کیرتی سورش در نقش‌های اصلی و ساموتیراکانی، ونلا کیشور، نادیا و سابباراجو نقش‌های فرعی را ایفا می‌کنند. این فیلم حول درگیری بین یک مامور مالی که توسط یک زن فریب خورده و پدر دومی، نماینده مجلس و صنعتگر می گذرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Sarkaru Vaari Paata 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Sarkaru Vaari Paata 2022 این فیلم در می ۲۰۲۰ با یک مراسم رسمی رونمایی که در نوامبر ۲۰۲۰ برگزار شد اعلام شد. عکاسی اصلی در ژانویه ۲۰۲۱ در دبی آغاز شد. این تولید به حیدرآباد منتقل شد اما در آوریل ۲۰۲۱ به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد. فیلمبرداری در ژوئیه ۲۰۲۱ از سر گرفته شد و قبل از پایان یافتن در آوریل ۲۰۲۲ در گوا و اسپانیا انجام شد. موسیقی متن و موسیقی متن فیلم توسط تامان اس با فیلمبرداری و تدوین به ترتیب توسط R.Madhi و Marthand K. Venkatesh ساخته شده است.

Sarkaru Vaari Paata در ابتدا قرار بود در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ اکران شود اما به دلیل بیماری همه گیر و تاخیر در تولید به تعویق افتاد. این فیلم در ۱۲ مه ۲۰۲۲ اکران شد و با نقدهای متفاوت منتقدان همراه با تمجید از اجرای بابو مواجه شد. این فیلم ۱۷۰.۶۵ تا ۲۰۰ کرور در مقابل بودجه ۶۰ کرور روپیه فروخت.

ماهش با نام مستعار “ماهی” یک عامل مالی است که آژانس وام خود را به نام شرکت مالی مالی ماهی در میامی راه اندازی کرده است. او زندگی بدهکاران خود را به جهنم تبدیل می کند که آنها در بازپرداخت بدهی خود کوتاهی کنند. ماهی با کالاواثی ملاقات می کند که از ماهی می خواهد ۱۰ هزار دلار و بعداً ۲۵ هزار دلار برای تحصیلات تکمیلی اش به او وام دهد. ماهی قرض را قرض می دهد و خیلی زود عاشق کلاواثی می شود. با این حال، ماهی متوجه می‌شود که کلاواثی یک معتاد به قمار است و ماهی را فریب داده تا وام را بخواهد. هنگامی که با بازپرداخت وام مواجه می شود، او ماهی را با استفاده از نفوذ پدرش، راجندرانات، نماینده مجلس قدرتمند، عضو راجیا سبها و صنعتگر مستقر در ویشاکاپاتنام که یک شرکت صنعتی را اداره می کند، تهدید می کند: Rajendranath Associates. ماهی به Vizag سفر می کند تا پول را پس بگیرد که باعث خشم راجندرانات می شود. ماهی توجه رسانه ها را در مورد بازپرداخت وام جلب می کند و فاش می کند که راجندرانات ۱۰۰۰۰ کرور روپیه (۱.۳ میلیارد دلار آمریکا) به او بدهکار است که باعث شگفتی همه شد. راجندرانات با ماهی روبه‌رو می‌شود و برنامه‌اش را فاش می‌کند: ماهی پس از ورود به ویزاگ، از راجاکوماری یکی از مقامات ارشد بانک دولتی متوجه می‌شود که راجندرانات به مبلغ ۱۰۰۰۰ کرور روپیه (۱.۳ میلیارد دلار آمریکا) از بانک دولتی کلاهبرداری کرده است و قبل از آن بانک را به دلیل شویی غیرقانونی پلمپ کرده است. او توسط پلیس دستگیر می شود. ماهی تصمیم گرفت این مبلغ را بازیابی کند و همچنین خطوط گسلی که در اعماق سیستم بانکی هند وجود دارد را افشا کند.

ماهی موفق می شود اخطاریه بانکی را به راجندرانات برساند که به او دستور می دهند بدهی را بازپرداخت کند. کالاواثی متوجه اعمال ناشایست ماهی می شود و با عمویش (برادر شوهر راجندرانات) قصد دارد ماهی را وادار به عقب نشینی از پرونده کند، اما بی فایده است. راجندرانات، با ارتباطات سیاسی خود، موفق به صدور حکم توقف برای اخطار بانکی از دادگاه عالی می شود. کالاواثی به رنگ واقعی پدرش پی می برد و از ماهی حمایت می کند و رابطه آنها را تجدید می کند. ماهی به همراه مردم منطقه خود تصمیم می گیرند با شعار تحریم بانک ها علیه راجندرانات و سایر بانک هایی که در کلاهبرداری مالی با میلیونرها دخیل هستند اعتراض کنند. وزیر دارایی به راجندرانات هشدار داده است که از سمت وزیر و راجیا سبها برکنار خواهد شد. راجندرانات با کمک Vizag ACP ماهی را می رباید و به ACP دستور می دهد تا او را تمام کند. روز بعد، مقامات بانک مهر ۱ روپیه (۱.۳¢ ایالات متحده) را در هر قفل بانک پیدا می کنند. سرسپردگان این موضوع را به راجندرانات اطلاع می دهند و او به سرسپردگان خود می گوید که به بانک حمله کنند.

مشخص می‌شود که مأموران پلیس به ماهی کمک کرده‌اند تا از درگیری فرار کند، زیرا متوجه شده‌اند که او کار درستی انجام می‌دهد. ماهی به بانک می رسد و سرسپردگان راجندرانات را شکست می دهد. راجندرانات به بانک می رسد، جایی که اوباش به راجندرانات حمله می کنند، اما ماهی او را نجات می دهد و باعث می شود راجندرانات به جدی بودن اعمال ناشایست خود پی ببرد. او از همه عذرخواهی می کند و وام ۱۰۰۰۰ کرور روپیه (۱.۳ میلیارد دلار) را بازپرداخت می کند. بانک دولتی شهرت خود را بازیافت و راجاکوماری از توقیف آزاد شد. او از ماهی تشکر می کند و از او در مورد ریشه اش می پرسد. ماهی فاش می کند که والدینش ۱۵۰۰۰ روپیه (۲۰۰ دلار آمریکا) وام از همان بانک گرفتند و نتوانستند آن را به موقع بازپرداخت کنند و به همین دلیل خودکشی کردند. ماهی بانک را بخشوده بود چون به وظیفه خود برای وصول وام عمل کردند و باید مردم را در عدم پرداخت به موقع وام مقصر دانست. ماهی می گوید که دولت تغییر کرده است و سرکارو واری پااتا باید به بخش دولتی و همه داده شود.

زیرنویس فیلم Sarkaru Vaari Paata 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Sarkaru Vaari Paata 2022 در ۱۲ مه ۲۰۲۲ اکران شد. پیش از این در ژانویه ۲۰۲۱، اعلام شد که فیلم در ژانویه ۲۰۲۲ همزمان با جشنواره Sankranti اکران خواهد شد. عداً در جولای ۲۰۲۱، تاریخ انتشار ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ اعلام شد. اما در نوامبر ۲۰۲۱، فیلم به ۱ آوریل ۲۰۲۲ مصادف با جشنواره اوگادی موکول شد. در ژانویه ۲۰۲۲، تاریخ انتشار به دلیل تاخیر در تولید به ۱۲ مه ۲۰۲۲ عقب افتاد.

Star Maa حقوق ماهواره ای فیلم را به دست آورد، در حالی که حقوق توزیع دیجیتال توسط Amazon Prime Video به دست آمد. در ۲ ژوئن ۲۰۲۲، Prime Video اعلام کرد که این فیلم برای اجاره‌های دسترسی زودهنگام با قیمت ۱۹۹ روپیه برای مشتریان اصلی و غیراصول در هند در دسترس است.

Sarkaru Vaari Paata با نقدهای متفاوتی از منتقدان همراه با ستایش عملکرد بابو دریافت کرد. بالاکریشنا گانشان از The News Minute به فیلم امتیاز ۳/۵ ستاره داد و نوشت: “بسیار عالی است که ماهش بابو را در حال رها کردن تصویر ماچوی خود و شیفتن یک زن در فیلم است. دیدن ماهش در این صحنه ها لذت بخش است. کمیک او. زمان‌بندی و ارائه گفتگو در نقطه‌نظر است»  Neeshita Nyayapati از The Times of India به فیلم امتیاز ۲.۵/۵ ستاره داد و نوشت: “Sarkaru Vaari Paata یک درام تجاری نیمه کاره باقی می ماند که می توانید بیشتر به دلیل اجرای ماهش و کیرتی در آن بنشینید”. Janani K از India Today به این فیلم امتیاز ۲.۵/۵ ستاره داد و نوشت: “Sarkaru Vaari Paata می‌توانست یک سرگرمی تجاری قوی باشد که با موضوعی مرتبط سروکار دارد. با این حال، تلاش‌های Parasuram Petla کوتاهی می‌کند”. Arvind V از Pinkvilla به فیلم امتیاز ۲.۵/۵ ستاره داد و نوشت: “فیلم تا زمانی که قابل تماشا باشد قابل تماشا است. نیمه اول، با وجود آهنگ نه چندان سرگرم کننده رام کام، تا حدی کار می کند”.

زیرنویس Sarkaru Vaari Paata 2022 - بلو سابتایتل

Manoj Kumar R از ایندیان اکسپرس که آن را “اشتعال نادرست” می نامد، امتیاز ۲/۵ ستاره را به فیلم داد. Sankeertana Varma از Firstpost به این فیلم امتیاز ۲/۵ ستاره داد و نوشت: “Sarkaru Vaari Paata بوی اسنوبگری ساده انگارانه می دهد که با هر فیلمی به اندازه کافی ساده لوح است که وانمود کند که می تواند یک مسئله سیستمی را در کمتر از ۳۰ دقیقه حل کند زیرا قهرمان آن قوی و قوی است. خوش تیپ».  هاریچاران پودیپدی از هندوستان تایمز اظهار داشت: “ماهش بابو در آخرین فیلم خود چیز تازه ای ارائه می دهد. اگر فقط کیرتی سورش می توانست همین را بگوید.” سانگیتا دوی دوندو از هندو اظهار داشت: “این فیلم ماهش بابو، کرتی سورش توسط یک فیلم سنگین می شود. نصف بعد اضافه برداشت».

Sarkaru Vaari Paata در اولین روز خود ۷۵ کرور روپیه در سراسر جهان به دست آورد و سهم توزیع کننده ۴۵.۲۱ کرور روپیه به دست آورد. این فیلم ۱۰۵ کرور روپیه (۱۴ میلیون دلار) در سراسر جهان در ۲ روز جمع‌آوری کرد و به هفتمین فیلم در کارنامه بابو تبدیل شد که به کلوپ ۱۰۰ کرور روپیه می‌پیوندد.  این فیلم در پنج روز حدود ۱۶۰ کرور روپیه (۲۱ میلیون دلار آمریکا) فروخت. پورتال ردیابی باکس آفیس هند، عملکرد خود را “یک کرایه متوسط” با جمع آوری خالص داخلی ۱۰۰ کرور در پنج روز نامید، در حالی که سرویس خبری هند و آسیا ادعا کرد که سریعترین برای جمع آوری ۱۰۰ کرور روپیه در صندوق داخلی است. دفتر برای یک فیلم تنها با نسخه تلوگو زبان.

در هفته اول، Sarkaru Vaari Paata در سرتاسر جهان ۱۵۱.۷۵ کرور (۲۰ میلیون دلار آمریکا) – ۱۷۵.۳۰ کرور روپیه (۲۳ میلیون دلار آمریکا) به دست آورد. این فیلم در ۱۱ روز ۱۶۷.۸ کرور (۲۲ میلیون دلار) تا ۱۹۶ کرور روپیه (۲۶ میلیون دلار) در سراسر جهان فروخت. خانه تولید ادعا کرد که فیلم ۲۰۰ کرور روپیه (۲۶ میلیون دلار آمریکا) در ۱۲ روز در سرتاسر جهان به دست آورد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.