تاریخ انتشار : یکشنبه 8 خرداد 1401 - 12:12
35 بازدید
کد خبر : 198203

دانلود زیرنویس فیلم Seththumaan 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Seththumaan 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Seththumaan 2021 در نقطه‌ای در Seththumaan، صحنه‌ای از غرفه چای را می‌بینیم که در آن پوچی (مانیککام) و رنگان (آرول کومار) به جای لیوانی که به کاست‌های «بالا» داده می‌شود، نوشیدنی‌هایشان را در یک لیوان کاغذی می‌دهند. این صحنه در بسیاری از فیلم‌هایی از این دست که از شر ظلم و ستم

دانلود زیرنویس فیلم Seththumaan 2021 در نقطه‌ای در Seththumaan، صحنه‌ای از غرفه چای را می‌بینیم که در آن پوچی (مانیککام) و رنگان (آرول کومار) به جای لیوانی که به کاست‌های «بالا» داده می‌شود، نوشیدنی‌هایشان را در یک لیوان کاغذی می‌دهند. این صحنه در بسیاری از فیلم‌هایی از این دست که از شر ظلم و ستم در جامعه متمدن صحبت می‌کنند، افزوده می‌شود. با این حال، Thamizh کارگردان کمی منحرف می‌شود و پوچی قهرمان داستان را وادار می‌کند که یک خط مشت عالی بگوید. او می‌گوید: «آوانگا کودیچا گلاس لا نا کودیککاننوما نو یوسیکرن». این امر از هیچ جا به ما ضربه می زند زیرا پوچی، برخلاف رنگان، تا حد زیادی به عنوان فردی مطیع ستمگرانش، از جمله صاحبخانه ولییان (پراسانا بالاچاندران) به تصویر کشیده می شود. چنین دیالوگ های هوشمندانه ای یکی از نکات برجسته Seththumaan است که انبوهی از سؤالات را ایجاد می کند، اما لزوماً خود را با ارائه پاسخ سنگین نمی کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Seththumaan 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Seththumaan 2021 این چیز خوبی است زیرا Seththumaan به ما اجازه می دهد تعصبات و ریاکاری های خود را درونی کنیم. چرا یک گوشت خالص تر از دیگری است؟ چرا یک عادت غذایی شخصی موضوع بحث ملی است؟ چرا ما به ندرت خوک ها را روی صفحه نمایش خود می بینیم؟ این فیلم جدا از پرداختن به سیاست های مربوط به غذا، به سیاست طبقه و آموزش نیز می پردازد. اما در اصل، Seththumaan که از داستان کوتاه پرومال موروگان با عنوان واروگاری اقتباس شده است، داستانی گرم درباره یک مرد و نوه اش است. در معادله آنهاست که یک داستان کثیف در مورد سرکوب طبقاتی و اثرات جانبی تضعیف کننده آن توسط Thamizh و تیمش ارائه می شود.

فرضیه پدربزرگ که آرزوهای بلندی برای نوه اش دارد، جدید نیست. این امید است که زندگی آنها را به جلو می برد. پوچی قویاً معتقد است که حتی زمانی که شانس‌ها در برابر آنها زیاد است، آموزش و پرورش به نوه‌اش کومارسان بال می‌دهد. و این نیاز است که از دانش آموزانی مانند کومارسان محروم می شود، زیرا قدرت ها برنامه های دیگری دارند که سودآورتر هستند. با اضافه شدن نقطه طرح اضافی گوشت خوک در تصویر، حتی تروپ های معمولی نیز در نور جدیدی دیده می شوند. ثامیژ به سختی تلاش می کند تا نشان دهد که چگونه ایده پاکی به هر چیزی، به ویژه غذا، از محل نادانی سرچشمه می گیرد. جست‌وجوی ولاییان برای گوشت خوک نشان‌دهنده کاستیسم گاه به گاه در چنین ذهن‌هایی و نیاز بی‌وقفه اما غیرضروری آنها به «خالص» بودن است. یک مسیر فرعی در مورد ماهیت “خیرخواه” ولاییان می تواند به اشتباه به عنوان یک چیز مثبت تعبیر شود، اما به ما یادآوری می کند که در مورد ظلم، شر کمتری وجود ندارد.

آخرین اقدام، که به مدت ۳۵ تا ۴۰ دقیقه ادامه دارد، یادآور این است که چگونه جامعه از رنج ستمدیدگان غافل می ماند. دو عمل اول فیلم، که ممکن است در ابتدا پر پیچ و خم به نظر برسند، بسیار منطقی هستند زیرا به آن اکت نهایی انفجاری ختم می‌شوند.

زیرنویس فیلم Seththumaan 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Seththumaan 2021 هنگامی که چندین موضوع در یک فیلم مطرح می شود، خطر رقیق شدن آنها وجود دارد. با این حال، به Thamizh کمک می کند که به خوبی این کار را انجام دهد. زاویه آموزش به اندازه سیاست غذایی مورد بررسی قرار نمی گیرد، اما هر دو اسناد مهمی در صفحه بزرگ هستند. یکی دیگر از مشاهدات متقاعد کننده که توسط Thamizh انجام شده است این است که چگونه زنان در خانواده نیز مسئول ستم مبتنی بر طبقه هستند. در واقع، وقتی مردان شهر علاقه خود را به خوردن گوشت خوک ابراز می کنند، بزرگترین مانع آنها در قالب همسرانشان است. زنان می گویند: «اگر آن حیوانات چرند را می خورید، هرگز به خانه برنگردید. درست مانند اینکه چگونه ثامیژ آینه ای نشان می دهد که چگونه ستم طبقاتی در خانه های ما ریشه دوانده است، او همچنین تلاش می کند تا نشان دهد که چگونه بخش هایی از جامعه وجود دارند که حتی از خوک نامیدن خوک … خوک متنفرند. این دلیل پشت عنوان، Seththumaan است که به “گوزن در گل و لای کثیف” ترجمه می شود. این دوگانگی در مورد نخواستن نام خوک، اما میل به چشیدن طعم گوشت در قلمرو کمدی تاریک و تامیژ از آن لذت می برد.

در حالی که چیزهای زیادی به نفع Seththumaan است، از جمله کار فوق العاده آهنگساز Bindu Malini و حال و هوای مستقل فیلمبرداری Pratheep Kaliraja، همین عوامل نیز به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کنند. اگرچه فیلم در فضای اصلی کار می کند، فیلمبرداری دستی Seththumaan می تواند احساس بیگانگی کند. ماهیت توضیحی برخی صحنه‌ها نیز حواس‌پرتی را ایجاد می‌کند، حتی اگر پیام اصلی مهم باشد. اما هر بار که فیلم در معرض خطر از بین رفتن قرار می‌گیرد، جدیت در بازی‌های یک بازیگر عمدتاً بی‌تجربه، آن را دوباره به مسیر اصلی بازمی‌گرداند.

زیرنویس Seththumaan 2021 - بلو سابتایتل

آخرین تصویر از اولین فیلم انفجاری نگرج منژول، Fandry، فیلمی که در مورد خوک‌ها، سیاست و اشتیاق نیز صحبت می‌کرد، پسری امیدوار بود که تمام امید خود را از دست داد و با واقعیت تلخ خود کنار آمد. وقتی تیتراژ پایانی Seththuman رول می شود، ما با یک توده مشابه در گلو و یک سوال سخت تر در سرمان می مانیم…

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.